Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Rada rodziców

Rada rodziców

RADA RODZICÓW

  

PRZEWODNICZĄCA

p. Agnieszka Kiszczak

ZASTĘPCA:  

p. Katarzyna Szewczak

 

Preliminarz (wstępny budżet) przedstawiony zostanie na zebraniu rodziców w dniu 28 listopada (wtorek). W planie jest dofinansowanie wycieczek, konkursów oraz stypendia dla najzdolniejszych uczniów. Składka wynosi 40 zł płatna w dwóch ratach (I semestr 20 zł + II semestr 20 zł).

Artykuły

Podsumowanie działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/2018

2018-10-10
Powiększ zdjęcie

Rada Rodziców pragnie złożyć serdeczne podziękowania za złożone składki, które przyczyniły się do organizacji imprez i wydarzeń w minionym roku szkolnym. W ramach podsumowania w załączniku umieszczamy zestawienie działań razem z kosztami.

Czytaj więcej o: Podsumowanie działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/2018

Zebranie Rady Rodziców

2018-05-20
Powiększ zdjęcie

Informujemy, że w dniu 24 maja (czwartek), pół godziny przed zebraniami klasowymi odbędzie się spotkanie Rady Rodziców. Serdecznie zapraszamy!

Rada Rodziców

Czytaj więcej o: Zebranie Rady Rodziców

Uwaga Rodzice!

2018-04-26
Powiększ zdjęcie

Przypominamy o wpłatach na Radę Rodziców. Zebrane fundusze zawsze są przeznaczane na potrzeby uczniów. W tym roku pragniemy zorganizować festyn. Środki zebrane w ramach składek wykorzystane będą do sfinansowania wielu atrakcji, w tym: dmuchanej zjeżdżalni i poczęstunku dla uczniów.

Rada Rodziców

Czytaj więcej o: Uwaga Rodzice!

Zestawienie semestralne wydatków Rady Rodziców

2018-03-14
Powiększ zdjęcie

Rada Rodziców przedstawia zestawienie finansowe wydatków minionego semestru. Prosimy także do zapoznania się ze specjalnym pismem przygotowanym dla rodziców:

Czytaj więcej o: Zestawienie semestralne wydatków Rady Rodziców