Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Koło języka angielskiego

W bieżącym roku w naszej szkole powstało kółko języka angielskiego. Przychodzą do nas wszyscy jego wielbiciele. Na zajęciach mamy okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat krajów anglojęzycznych. Pani Renata, która prowadzi kółko, stara się rozwijać nasze umiejętności. Dzięki Niej stajemy się coraz lepsi w porozumiewaniu się po angielsku. Mimo różnych poziomów zaawansowania, potrafimy już bez problemów się komunikować. Czeka nas jeszcze wiele pracy, ale nie poddajemy się. Liczymy, że pod koniec roku język angielski nie będzie miał już przed nami tajemnic.

Niedawno rozpoczęliśmy przygotowania do Konkursu o Wielkiej Brytanii. Pani Renata zapewniła nam ogromne pole do popisu. Niewyczerpalne źródła wiedzy o Zjednoczonym Królestwie zadziwiają nas swoją oryginalnością. Z tygodnia na tydzień każdy z nas radzi sobie coraz lepiej. Jesteś my pewni, że pod przewodnictwem Pani Renaty zajdziemy daleko.

Gorąco zachęcamy wielbicieli języka angielskiego do przyłączenia się.

Join us!

 

Nasze osiągnięcia:

Zdobyłyśmy II miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii pt "Wędrówka po krajach angielskiego/niemieckiego obszaru językowego".