Kalendarium

Poniedziałek, 2018-12-10

Imieniny: Danieli, Bohdana

Statystyki

  • Odwiedziny: 133661
  • Do końca roku: 21 dni
  • Do wakacji: 193 dni
Jesteś tutaj: Start / Z życia przedszkola

Z życia przedszkola

Artykuły

Dzień Górnika

2018-12-06
Powiększ zdjęcie

5 grudnia w Tęczowym Przedszkolu uroczyście świętowaliśmy Dzień Górnika. Dla naszych dzielnych tatusiów przygotowaliśmy szereg niespodzianek! Były ślicznie recytowane wiersze, krótkie scenki oraz dobrze znane wszystkim górnicze piosenki ... a na deser - przepyszny tort! Jeszcze raz, składamy wszystkim Górnikom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! SZCZĘŚĆ BOŻE!

Czytaj więcej o: Dzień Górnika

Dzień Pluszowego Misia

2018-12-05
Powiększ zdjęcie

Ogólnopolskie święto zwane Dniem Pluszowego Misia musiało odbyć się także w naszym Tęczowym Przedszkolu! Jak co roku, tak i w tym pięknie recytowaliśmy i recytowaliśmy wszystko co tylko misiowatego potrafilismy się nauczyć. Każde dziecko przyniosło swojego ulubionego, domowego misia. Zapraszamy do galerii!

Czytaj więcej o: Dzień Pluszowego Misia

Zabawa Andrzejkowa

2018-12-05
Powiększ zdjęcie

29 listopada w czwartek nasze przedszkolaki wzięły udział w andrzejkowych zabawach. Były wróżby, wyliczanki, zgadywanki i tańce - zapraszamy do galerii! ;)

Czytaj więcej o: Zabawa Andrzejkowa

W krainie pluszowego misia

2018-11-28
Powiększ zdjęcie

Z okazji światowego Dnia Pluszowego Misia nasze przedszkolaki z grupy 3- i 4-latków (Dagmara Langwińska i Cezary Sutryk) oraz 5-latków (Maja Huszaluk, Zosia Decyk i Agatka Świerk) po raz pierwszy wzięły udział w trzecim już międzyszkolnym przeglądzie poezji dziecięcej pt. "W krainie pluszowego misia". Organizatorem przeglądu była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna filia nr 2 przy współpracy z Przedszkolem Publicznym nr 3 w Łęcznej.

Podobnie konkurs zorganizowała Biblioteka P

Natomiast 6-latki (Emilka Karaś, Szymon Roślik i Filip Pielak) uczestniczyły w konkursie recytatorskim pt."Dla Ciebie-Pluszowy Misiu". Miło nam poinformować, że Emilka Karaś zdobyła wyróżnienie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej o: W krainie pluszowego misia

Niepodległość zagrana na skrzypcach

2018-11-21
Powiększ zdjęcie

Podczas listopadowych odwiedzin zaprzyjaźnionych muzyków z Filharmonii Lubelskiej poznawaliśmy kolejny wspaniały instrument - skrzypce. Towarzyszyły nam one w poznawaniu wielu ciekawostek i historyjek związanych z odzyskaniem Niepodległości przez Polskę, której setną rocznicę w tym roku obchodzimy. Zapraszamy do galerii!

Czytaj więcej o: Niepodległość zagrana na skrzypcach