Zestawienie semestralne wydatków Rady Rodziców

Rada Rodziców przedstawia zestawienie finansowe wydatków minionego semestru. Prosimy także do zapoznania się ze specjalnym pismem przygotowanym dla rodziców:

Szanowni Państwo,

Za nami pierwszy semestr nauki , więc przedstawiliśmy Państwu terminarz wydatków z poprzedniego semestru. Planujemy kilka uroczystości w semestrze letnim, przede wszystkim piknik na Dzień Dziecka z Akademią Górnika Łęczna. Chcemy zorganizować dla dzieci treningi i konkursy z zawodnikami, zawodniczkami i trenerami klubu sportowego Górnika Łęczna,  a dla maluchów animacje i dmuchane zamki .

Zwracamy  się   z uprzejmą   prośbą  do Przewodniczących klas o zebranie drugiej raty na Radę Rodziców w kwocie 20 złotych ( dwadzieścia złotych ) na najbliższym zebraniu ,co pozwoli nam swobodnie zaplanować uroczystości.

Bardzo proszę o wyrozumiałość i przychylne rozpatrzenie naszej prośby

Z  poważaniem