Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017

Znamy już nowy skład Samorządu Uczniowskiego, który w roku szkolnym 2016/2017 będzie pracował dla dobra społeczności szkolnej.

Kiedy komisja wyborcza policzyła skrupulatnie każdy głos wszystko stało się już jasne - poznaliśmy pięcioro uczniów zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum, którym w tegorocznych wyborach zaufała największa liczba uprawnionych do głosowania koleżanek i kolegów. Po ukonstytuowaniu się nowych władz uczniowskich ujawnione zostały stanowiska piastowane od dziś przez poszczególnych uczniów, które przedstawiają się następująco:

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Zofiówce:

Przewodniczący: Weronika Jagiełło

Zastępca: Aleksandra Dąbrowska

Skarbnik: Weronika Wójcik

Członek Zarządu: Gabriela Kutyma

Członek Zarządu: Kamil Mazurkiewicz

Opiekun: p. Karol Skibiński

Wszyscy członkowie obu samorządów odebrali dziś uroczyste gratulacje i drobne upominki od p. dyrektor Iwony Wawrzusiszyn - dołączamy się do gratulacji!

Zachęcamy wszystkich pozostałych uczniów do współpracy z Samorządami Uczniowskimi pamiętając o tym, że wszyscy wspólnie pracujemy na to abyśmy czuli się w naszej szkole jak najlepiej.