Szkoła o wielkim sercu!

Dobiegła końca zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz Hospicjum Małego Księcia w Lublinie, którą zorganizowała także nasza szkoła. Zebraliśmy łączną kwotę 674,17 zł !!! Cały czas trwa jeszcze zbiórka w ramach "Zakręconej akcji" ...

To już dwie akcje wspomagające dzieci znajdujące się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Dzięki uczestnictwu i dołożeniu swojej małej "cegiełki" w te piękne dzieła każdy z nas może choć trochę ulżyć w cierpieniu najmłodszym. Nie zakończył się wyścig o tytuł najbardziej zakręconej klasy - poniżej przedstawiamy ranking klas z ilością zdobytych nakrętek na dzień dzisiejszy. Rywalizacja w szczytnym celu nabiera jeszcze większej prędkości i dostarcza nam wiele niespodziewanych zwrotów akcji - jeszcze wiele może sie zmienić!

Ranking klas w kolejności według zdobytych zakrętek:

Klasa II A - 6163 zakrętek

Klasa III - 3154 zakrętek

Klasa IV - 3063 zakrętek

Klasa II B - 1755 zakrętek

Klasa I - 1576 zakrętek

Klasa VI - 1128 zakrętek

Klasa V - 926 zakrętek

Tak naprawdę z każdej ilości jesteśmy dumni bo liczy się nawet najmniejsza zakrętka. Pamiętajmy, że w tym wyścigu najważniejszy jest szczytny cel zbiórki czyli pomoc dzieciom z Hospicjum.

Powyższymi działaniami wszyscy razem uwrażliwiamy się na pomoc dzieciom w potrzebie.

Wszystkim ofiarodawcom należą się słowa podziękowania i uznania!