Jesteś tutaj: Start / Dla rodziców

Drodzy Rodzice!!!

W ramach współpracy proponujemy Wam zapoznanie się z materiałami pedagogizującymi, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was. Wiemy, jak trudne jest zmaganie się z wychowywaniem małego człowieka, ile pracy wkładacie w przygotowanie Waszego dziecka do uczestniczenia w życiu społecznym. Spiesząc z pomocą, dyskretną radą zapraszamy do lektury naszych materiałów. W holu szkoły na tablicy informacyjnej znajdziecie szereg ciekawych wskazówek z zakresu różnych aspektów życia codzienego. Zatrzymajcie się odwiedzając mury placówki i zabierzcie do domu tę, która najbardziej Was zainteresuje. Jednocześnie jako wychowawcy Waszych dzieci oczekujemy sugestii w doborze tematów. Czekamy na propozycje!!!

Nauczyciele Szkoły Podstawowej

Aktualnie dostępne są: