Ogólnopolski Konkurs "Mój las"

Szkolne Koło LOP zaprasza do udziału w XXXVII EDYCJI – 2023/ 2024 OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ pod hasłem „MÓJ LAS”

Tematyka konkursu

> kategoria I Co można zrobić z drewna - dla uczniów klas I-III

> kategoria II Jak powstaje las - dla uczniów klas IV-VI

> kategoria III Sport i turystyka w lesie - dla uczniów klas VII-VII Warunki uczestnictwa i forma prac konkursowych

1. Prace w I kategorii wiekowej wykonywane są w formie plakatu w formacie max. A3. Dopuszczane są jedynie podpisy pod przedstawionymi rysunkami lub zdjęciami.

2. W II, III i IV kategorii wiekowej wymagana jest część opisowa – do 10 stron maszynopisu lub 15 stron rękopisu.

3. Część opisowa może być uzupełniona fotografiami, rysunkami, szkicami itp.

4. Do uznania autora pracy pozostawia się formę pracy, oprawę, liternictwo i inne sprawy związane z szatą graficzną jednak waga pracy nie może przekraczać 1,0 kg.

5. Prace konkursowe muszą być opatrzone: imieniem i nazwiskiem Autora wraz z podaniem wieku i klasy, dokładną nazwą szkoły, adresem szkoły (kod, miejscowość, ulica), numerem telefonu, imieniem i nazwiskiem nauczyciela – opiekuna pracy. Prace należy składać do opiekuna SK LOP Marleny Bartosik do dnia 24 listopada 2023r W pracy muszą być podane źródła wykorzystane w pracy konkursowej (bibliografia). Uczniowie biorący udział w konkursie “Mój Las” oraz opiekunowie prac biorących udział w konkursie wyrażają zgodę na publikację swoich danych osobowych i wizerunku na stronie internetowej organizatorów konkursu, fundatorów nagród oraz w publikacjach dotyczących konkursu “Mój Las”. Uczestnicy konkursu i opiekunowie prac poprzez uczestnictwo w konkursie “Mój Las”