Rozstrzygnięcie konkursu na "Najbardziej pomysłowy Różaniec"

W październiku w naszej Parafii ogłoszono konkurs "Na najbardziej pomysłowy różaniec". Zasady uczestnictwa były proste. Wykonać różaniec z dowolnych, najlepiej różnorodnych i pomysłowych materiałów. Wpłynęło 126 prac. Propozycje były rozmaite: spinacze do bielizny, makaron, koraliki, owoce dzikiej róży, śrubki, świeczki zapachowe. Wrażenie robiły też rozmiary owych różańców.

Dnia 5 listopada po Mszy Świętej w Kościele Niepokalanego Serca NMP w Ciechankach Łęczyńskich ogłoszono zwycięzców:

I miejsce Wojciech Mazur kl.IV,

II Aleksandra Sternik kl.VI,

III Marcelina Dudek 4 lata.

Wyróżnienia: Ewa Mazur kl.VI, Olga Pietraszak 6 lat, Wojciech Ścierka kl.III, Aleksander Wójcik kl.III, Lena Polesiak kl.III

Nagrody ufundował ks. Proboszcz Jerzy Piech. Organizacja takich konkursów to nie tylko rywalizacja, chęć zwycięstwa i zdobycie nagród ale przede wszystkim czas, mile spędzony wspólnie z rodziną przy pracy nad tworzeniem tych dzieł. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Organizatorzy konkursu - katecheta Irmina Kołtunik, ks. Proboszcz Jerzy Piech