Nasze zdrowie psychiczne! - spotkanie z psychologiem

W październiku w naszej szkole rozpoczęliśmy cykl działań poświęconych obchodom Dnia Zdrowia Psychicznego. Dziś klasy 4-8 miały okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Panią Katarzynę Kuziołę - psychologa, psychoterapeutę. W trakcie zajęć omówiono z uczniami czym jest zdrowie psychiczne, oraz w jaki sposób możemy o nie dbać. Spotkanie z Panią psycholog pozwoliło uczniom uświadomić, że zdrowie psychiczne jest równie ważne jak zdrowie fizyczne. Wspólna burza mózgów wyłoniła mnóstwo pomysłów na codziennie działania, które pomogą wzmacniać nasz dobrostan psychiczny :)

Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie Kuziole za chęć prowadzenia warsztatów i przekazanie naszym uczniom cennych wskazówek, które mogą poprawić ich równowagę psychiczną!