Wycieczka 14.11.2023 do Lublina

14 listopada 2023 klasy 4-6 wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Lublina. Swoją przygodę rozpoczęły od udziału w lekcji w kinie. W ramach projektu odbyły się warsztaty zaznajamiające z gatunkami filmowymi. Nie zabrakło zagadek i quizu. Następnie uczestnicy obejrzeli film przygodowy „Przygody Remiego”, który okazał się niezwykle wzruszający. W dobrych nastrojach uczniowie przekąsili co nieco w pobliskim McDonald's, a następnie pojechali autokarem na Stare Miasto. Niektórzy po raz pierwszy zwiedzali lubelskie podziemia, co okazało się niesamowitym przeżyciem. Po lekcji muzealnej był czas na krótki spacer i zobaczenie na żywo miejsc zaznaczonych na makietach w podziemiach. Nie zabrakło wspólnych rozmów i zdjęć. W dobrych humorach wróciliśmy do szkoły.