Zabawa karnawałowa

20 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla wszystkich uczniów i przedszkolaków. Zabawę poprowadził znakomity DJ, który zadbał o wspaniałą atmosferę przy dźwiękach największych przebojów. Nie zabrakło wspólnych układów tanecznych takich jak makarena czy belgijka, a także zabaw dla najmłodszych. Najodważniejsi zadbali o swoje kreacje, dlatego nie zabrakło księżniczek, spidermanów, policjantów, a nawet kultowych serialowych postaci, takich jak Wednesday. Pląsy na parkiecie były bardzo wyczerpujące dlatego każdy uczestnik balu z radością korzystał z przepysznego poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców. Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej zabawie karnawałowej i zapraszamy za rok! Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.