Wyjazd klas 1-3 do Centrum Kultury

12 lutego nasi uczniowie z klas 1-3 wraz z przedszkolakami z Akademii Przedszkolaka mieli okazję obejrzeć improwizowaną bajkę muzyczną dla dzieci pt. "Kot w Butach" ! Spektakl odbył się w Centrum Kultury w Łęcznej. Tytułowy bohater to sprytny i pewny siebie kot, który posługuje się niesłychaną inteligencję i błyskotliwym umysłem, co pozwala mu osiągnąć swoje cele. Opowieść przedstawiona jest z perspektywy trzech złodziejaszków, którzy spotykają Kota w Butach na swojej drodze.
Spektakl uczy nas, że pomimo pojawiających się trudności możemy osiągnąć swój cel, a co najważniejsze nie warto kłamać :) Nasi uczniowie byli zachwyceni spektaklem, głównie dzięki interakcji aktorów "Teatru w Ogrodzie" z małymi widzami embarassed