Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  

Witamy w Szkole Podstawowej

im. Jana Brzechwy w Zofiówce

 

 

Artykuły

Informacja dotycząca Dnia Babci i Dziadka

2018-01-17

Z powodu absencji dzieci i nauczycieli, uroczystości związane z Dniem Babci i Dziadka zostają przełożone z 24 stycznia (środa) na 15 lutego (czwartek). Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej o: Informacja dotycząca Dnia Babci i Dziadka

Kolędnicy wyróżnieni

2018-01-15

Uczniów, którzy w niezwykle czynny sposób włączyli się do akcji Orszaku Trzech Króli i przebrali się w tematyczne stroje dostali drobne upominki. Jest to sposób wyrażenia uznania za zaangażowanie w organizowane przez szkołę inicjatywy ...

Czytaj więcej o: Kolędnicy wyróżnieni

Nagrody dla mistrzów Turnieju Mikołajkowego

2018-01-14

Poznaliśmy zwycięzców oraz tych, którzy zajęli poszczególne miejsca w VI Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego. Każdy z uczestników otrzymał dyplom a najlepsi, statuetki i nagrody. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji! Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców:

Czytaj więcej o: Nagrody dla mistrzów Turnieju Mikołajkowego

Ferie z dobrą książką

2018-01-13

Feria z dobrą książką ! Zapraszamy do szkolnej biblioteki !  

Warto przeczytać … 

Czytaj więcej o: Ferie z dobrą książką

Oferta dla uczniów szkoły podstawowej

2018-01-11

Uwaga uczniowie! Mamy dla Was wspaniałą ofertę zajęć podczas ferii zimowych, dzięki którym nie będziecie musieli się nudzić! Przez całe ferie będą odbywały się tematyczne zajęcia w godzinach 9:00-15:00. Dokonajcie dobrego wyboru, a z pewnością będziecie się dobrze bawili, a ferie upłyną Wam w fantastycznej atmosferze.

Tak przedstawia się oferta i harmonogram:

Czytaj więcej o: Oferta dla uczniów szkoły podstawowej

Styczniowe spotkanie z Filharmonią

2018-01-10

9 stycznia 2018 roku do naszej szkoły po raz kolejny przybyli artyści z Filharmonii Lubelskiej. Tym razem tematem naszego spotkania były zabawy karnawałowe. Poznaliśmy budowę i zasadę działania wspaniale brzmiącego i błyszczącego saksofonu ...

Czytaj więcej o: Styczniowe spotkanie z Filharmonią

Nieustający Konkurs Czytelniczy - podsumowanie grudniowe

2018-01-08

Podsumowanie wypożyczonych książek przez uczniów w Nieustającym Konkursie Czytelniczym po miesiącu grudniu ...

Czytaj więcej o: Nieustający Konkurs Czytelniczy - podsumowanie grudniowe

Styczniowa wizyta muzyków z Filharmonii Lubelskiej

2018-01-08

Spotkanie z muzykami z Filharmonii Lubelskiej w miesiącu styczniu odbędzie się 9 stycznia (wtorek). Koszt udziału dziecka w spotkaniu wynosi 5 złotych.

Czytaj więcej o: Styczniowa wizyta muzyków z Filharmonii Lubelskiej

Przypomnienie

2018-01-08

Szanowni Rodzice!

Przypominamy o wpłatach na Radę Rodziców w kwocie 20 zł na semestr. To mniej niż  5 zł miesięcznie, dzięki którym macie Państwo autentyczny wpływ na działania podejmowane w szkole. W rezultacie pieniądze wracają do Państwa dzieci w postaci: upominków, nagród, słodkości itp.

W tym roku Rada Rodziców sfinansowała Mikołajki i Andrzejki,  zakupiła słodkie upominki z okazji Dnia Pluszowego Misia, materiały na bombki, z których dochód zasilił konto rady. Ostatnim pomysłem Rady Rodziców jest sfinansowanie napojów dla dzieci na stołówkę w postaci wody, czym promujemy zdrowy nawyk picia wody przez nasze dzieci.

Prosimy o wpłaty bezpośrednio do pani skarbnik Eweliny Decyk lub wychowawców klas do dnia 13.01.2017r.

Czytaj więcej o: Przypomnienie

Zabawa choinkowa

2018-01-08

Szanowni Państwo,

Informujemy, że dnia 20 stycznia 2018 roku (sobota) odbędzie się zabawa choinkowa wg następującego harmonogramu:

 

Czytaj więcej o: Zabawa choinkowa

Orszak Trzech Króli

2018-01-07

Po raz kolejny 6 grudnia odbył się Orszak Trzech Króli, który staje się tradycją naszej szkoły. Każdy, kto zdecydował się razem z nami maszerować w orszaku otrzymał okolicznościową koronę :)

Czytaj więcej o: Orszak Trzech Króli

Ferie 2018

2018-01-03

Informujemy o możliwości pozostawienia uczniów szkoły podstawowej podczas ferii w godzinach 7:00-17:00. W godzinach 9:00-14:00 będą odbywały się tematyczne zajęcia przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły, których plan przedstawimy w późniejszym terminie. Nie będzie dowozu szkolnego. Rodziców, którzy chcieliby zapewnić dzieciom opiekę w tym czasie, prosimy o zadeklarowanie uczestnictwa dziecka w zajęciach świetlicowych do 22 stycznia 2018 roku (poniedziałek) do wychowawców. Wzór deklaracji prośby o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych należy pobrać ze strony internetowej szkoły w zakładce "DLA RODZICÓW"/"DRUKI DO POBRANIA". Zapewniamy dzieciom obiad za dodatkową opłatą 45 zł (4,5 zł x 10 dni) lub pełny posiłek (śniadanie, obiad, podwieczorek) w kwocie 60 zł (6 zł x 10 dni), którą należy wnieść do wychowawcy również do 22 stycznia 2018 r.

Czytaj więcej o: Ferie 2018

Dokarmiamy ptaki zimą

2018-01-03

Członkowie szkolnego koła LOP razem z opiekunem p. Marleną Bartosik zatroszczyli się o brzuszki naszych małych, fruwających przyjaciół. W szkolnym ogrodzie zadbali o to, by karmniki były pełne i ptaki miały co jeść kiedy zgłodnieją. Garść istotnych informacji przy dokarmianiu ptaków zimą przedstawi nam członek szkolnego koła LOP Bartłomiej Gryglicki. Zapraszamy do lektury i galerii!

Czytaj więcej o: Dokarmiamy ptaki zimą

Spotkanie przedświąteczne

2017-12-28

W piątek 22 grudnia dzień w naszej szkole był nieco inny niż zwykle. Dało się ewidentnie wyczuć świąteczną atmosferę. Elegancko ubrani uczniowie, krzątający się nauczyciele i rodzice, zapach barszczyku, ryb i ciast ... tak, to już święta!

Czytaj więcej o: Spotkanie przedświąteczne

Życzenia świąteczno-noworoczne

2017-12-23

Wszystkim uczniom, rodzicom oraz przyjaciołom szkoły życzymy błogosławieństwa Nowonarodzonego Chrystusa, radosnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia! Niech będzie to czas spędzony w ciepłym gronie najbliższych, okazją do zatrzymania w codziennym biegu i wczucia się w niezwykłą moc tego czasu. W Nowym Roku spotkajmy się wypoczęci i gotowi do tworzenia kolejnych wspaniałych dzieł!

Dyrekcja i społeczność

Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Zofiówce

Czytaj więcej o: Życzenia świąteczno-noworoczne

Przejdź do góry