Europejski Dzień Języków Obcych

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. Nasza szkoła weźmie w nim aktywny udział dzięki pomysłowości pani Renaty Galant, która przygotowała dla naszych uczniów szereg niespodzianek. Uczniowie klasy I-III oraz IV-V przystąpią do konkursu, który wypromuje nowy sposób uczenia się słówek w języku angielskim polegający na wykorzystaniu obrazowania ich znaczenia. Ciekawe techniki plastyczne zdefiniują nieznane pojęcia. Natomiast dla uczniów klas starszych VI-VIII poprzeczka będzie ustawiona bardzo wysoko. Po raz pierwszy napiszą dyktando językowe czytane przez native speakera dostosowane do umiejętności. Przyznacie, że zaproponowana przez Panią Renatę forma obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych jest naprawdę innowacyjna? Serdecznie zapraszamy do udziału. Let’s go everybody!