Organizacja pracy w dniu 22 kwietnia

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem dnia obowiązującym 22 kwietnia (poniedziałek):

22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Tegoroczne obchody odbywają się pod hasłem "Mniejszy ślad - lepszy świat". Jak co roku nasza szkoła aktywnie włącza się do obchodów tego ważnego dla nas święta. W tym dniu wszyscy uczniowie ubierają się w kolorach zieleni. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach: 1) plakat z okazji Dnia Ziemi (format A3, technika dowolna) 2) prezentacja multimedialna o zanieczyszczeniach i sposobach ochrony środowiska. Prace należy składać do pana Karola (prezentacje) oraz do pani Marleny (plakaty) do dnia 18 kwietnia (czwartek). 22 kwietnia uczniowie pod opieką nauczycieli będą uczestniczyli w następujących działaniach:

• sprzątanie terenu wokół szkoły oraz najbliższej okolicy,
  • sadzenie roślin ozdobnych w donicach na parapety szkoły,
  • ognisko,
  • projekcja filmu ekologicznego,
  • wystawa ziół.

W tym dniu nie będą odbywać się zajęcia edukacyjne. Odwozy pozostają bez zmian.