Nocowanie w szkole klasy trzeciej

W piątek 12 kwietnia uczniowie klasy 3 wraz z nauczycielkami postanowiły wpaść na pomysł noclegu w szkole. Prawie wszyscy trzecioklasiści zjawili się koło 18.00 ze swoimi opiekunami w szkole. Na początek uczniowie wzięli czynny udział w grach sportowych na boisku szkolnym. Jedni grali w piłkę nożną, inni bawili się hustą animacyjną, grali w szczura, skakali przez dużą skakankę, bawili się w chowanego oraz korzystali z siłowni zewnętrznej. Następnie wszyscy udali się na zasłużoną kolację, którą przygotowała mama Klary i Kornela. Po kolacji zaczęły się gry planszowe, które przyniosły dzieci. Było wiele radości, uśmiechu i ciekawych rozmów. Każdy miał możliwość zagrać z każdym oraz poznać nowe ciekawe gry. Towarzyszyła temu naprawdę przyjazna atmosfera. Dzieci były bardzo zadowolone. Około 22.00 dzieci zjadły późny podwieczorek w formie owocowego kiślu z chrupami kukurydzianymi z czego były bardzo zadowolone. Niektóre z nich jak się okazało jadły kisiel pierwszy raz w życiu. Potem wszyscy grzecznie zaczęli ścielić swoje posłania, myć zęby i powoli układać się do snu. Noc minęła spokojnie a rano każdy zadowolony i uśmiechnięty został odebrany przez swojego rodzica. Nocowanie w szkole dostarczyło dzieciom niezapomnianej zabawy oraz wielu pozytywnych emocji. Radości i uśmiechu naprawdę nie było końca. Tą niezwykłą przygodę dzieci zapamiętają na długo!