Zakręcona akcja trwa!

Jesteśmy już po pierwszym liczeniu plastikowych nakrętek! Poniżej przedstawiamy klasyfikację klas oraz przypominamy główne cele akcji.

Ilość nakrętek - stan na 7 grudnia:

Szkoła podstawowa:

kl. I - 768 szt.

kl. II A - 96 szt.

kl. II B - 1214 szt.

kl. III - 489 szt.

kl. IV - 177 szt.

kl. V - 187 szt.

Kl. VI - 0 szt.

Serdecznie dziękujemy i prosimy o więcej! Akcja tak na prawdę dopiero się rozkręca, dlatego zapraszamy wszystkich do zabawy! W zestawieniu jeszcze wszysztko może się zmienić, dlatego nie zwalniamy tempa! :)

Zbierajcie nakrętki plastikowe ze wszystkich opakowań. Nakrętki, które zbierzecie będą przeznaczone na potrzeby Hospicjum Małego Księcia
w Lublinie.

Pudełka do zbierania nakrętek będą rozstawione w każdej klasie. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przeliczą  nakrętki dzięki czemu na koniec roku będziemy mogli ogłosić, która klasa zdobędzie tytuł Pozytywnie Nakręconej Klasy. Rywalizacja odbywa się na poziomie szkoły podstawowej oraz klas gimnazjum.

Pamiętajmy, że w tym wszystkim najważniejsza jest pomoc chorym dzieciom. Gorąco zachęcamy do udziału w akcji.