21-010 Łęczna, Zofiówka 85

REKRUTACJA 2023/2024

Rozpoczęliśmy rekrutację do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Zofiówce na rok szkolny 2023/2024. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi w załącznikach poniżej artykułu.

Wzory poszczególnych dokumentów dostępne są do pobrania na dole strony poniżej artykułu lub w sekretariacie szkoły. Przypominamy, że na karcie zapisu muszą znajdować się podpisy obojga rodziców/opiekunów prawnych, jeśli mają pełnię praw rodzicielskich. W przypadku ograniczenia władz rodzicielskich przez jednego z rodziców/opiekunów prawnych konieczne jest udokumentowanie faktu.

Niedostarczenie dokumentów w wymaganym terminie jest jednoznaczne z nieumieszczeniem kandydata na liście przyjętych.